Ubytovanie

Ubytovanie v centre Trnavy môže byť aj štýlové – dôkazom sú Apartmány 1620yr. Nazrite do našich štyroch dobových apartmánov, nechajte sa objať históriou a pritom využívajte výdobytky súčasnej doby. Všetky naše apartmány sú priestranné, plne vybavené a pohodlné. Check-in je bezkontaktný, apartmány sú dokonale čisté – všetko pre vaše pohodlie a bezpečie.

Apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí, do ktorých sa vstupuje z podlubia s renesančným arkádovým stĺporadím. Priestory sú plne zrekonštruované so zachovanými historickými prvkami. Kombinácia dobovej atmosféry s novým štýlovým zariadením spĺňa vysoké ubytovacie štandardy. Kapacita každého apartmánu je 2 + 1 prístelka. Ďalšou z možností je spojenie dvoch apartmánov. Apartmány majú samostatné sociálne zariadenia, vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, TV, wifi, detektor dymu a alarmové zabezpečenie.

Apartmán Olive

Decentný apartmán, ktorého útulnosť vyzdvihujú zemité farby a všadeprítomný akcent olivovo zelenej. Menšia kuchynka dáva priestor kreativite, hlavná miestnosť zase pohodliu a intimite. V apartmáne OLIVE sa bez pochýb budete cítiť ako doma. 

Apartmán Blue

V apartmáne Blue sa azda najviac prekrývajú viditeľné stopy minulosti s modernou súčasnosťou pričom detaily sú zladené do harmonického celku. Upúta vás čistota dizajnu, ktorá tvorí z Blue výnimočný priestor pre relax a oddych. 

Apartmán Stone

Vzdušný a priestorný apartmán, ktorého „genius loci“ vdýchol priestoru pocit stredomorského, dovolenkového interiéru. Apartmán Stone je zariadený v harmónii elegancie, nadčasovosti a svojskej estetiky s výhľadom i vstupom do vonkajších, dobových priestorov so stĺporadím.

Apartmán White

Najväčší zo štyroch apartmánov poskytuje nielen priestor ladený do svetlejších tónov, ale i eleganciu, jemnú hravosť a dostatok príležitostí na jeho využitie: načerpať novú energiu, relaxovať, oslaviť zásnuby vo dvojici alebo si dopriať posvadobnú romantickú cestu… 

Budova

Naše aparmány sa nachádzajú v meštianskom renesančnom dome z roku 1620, ktorý patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky meštianskej architektúry v Trnave. Od roku 2010 sa zároveň radí medzi národné kultúrne pamiatky. Apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí, do ktorých sa vstupuje z podlubia s renesančným arkádovým stĺporadím. Nech sa páči, vstúpte.