O nás

Vitajte v dobových apartmánoch situovaných v centre Trnavy, v meste len 50 km vzdialenom od hlavného mesta Bratislavy.

Trnava je moderné mesto s bohatou históriou. Mnohé historické budovy jej dodávajú charakteristický vzhľad. Jednou z nich je aj meštiansky renesančný dom, v ktorom sa nachádzajú naše apartmány. Tento dom z roku 1620 patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky meštianskej architektúry v Trnave a od roku 2010 sa radí medzi národné kultúrne pamiatky.

Naše štyri apartmány ponúkajú súkromie dýchajúce históriou priamo v centre mesta. Apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí, do ktorých sa vstupuje z podlubia s renesančným arkádovým stĺporadím.

Priestory sú plne zrekonštruované so zachovanými historickými prvkami. Kombinácia dobovej atmosféry s novým štýlovým zariadením spĺňa vysoké ubytovacie štandardy. Kapacita každého apartmánu je 2 + 1 prístelka. Ďalšou z možností je spojenie dvoch apartmánov. Apartmány majú samostatné sociálne zariadenia, vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, TV, wifi, detektor dymu a alarmové zabezpečenie. Súčasťou sú aj spoločné priestory s možnosťou využitia na malé firemné porady či recepcie.

Dokonalé spojenie

meštiansky dom z roku 1620 v centre Trnavy

V areáli nášho meštianskeho renesančného domu je reštaurácia s terasou a možnosťou posedenia aj v záhradnej časti. Záhrada je priestranná a vybavená detským ihriskom. Na raňajkách si môžete pochutnať v neďalekej vynikajúcej raňajkárni. 

Priamo pred domom sa nachádza verejné parkovisko s dobíjacou stanicou na elektromobily. Mesto Trnava ponúka  aj možnosť prenájmu elektro-bicyklov.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že čas strávený u nás bude pre Vás príjemným zážitkom.